Wyprawka szkolna na rok szkolny 2023/2024

docWyprawka_szkolna_2023-24.doc57 KB


Konto do wpłat na Radę Rodziców

Rachunek wydzielony Rady Rodziców:

69 1160 2202 0000 0005 0802 1348  (Bank MILLENIUM)


Informacja o ocenianiu procentowym w klasach technikum oraz branżowej szkole I stopnia

dococenianie_.doc33.5 KB


Informacja o pedagogach i klasach, którymi się opiekują 2023/24

docZestawienie_klas_i_sprawujących_nad_nimi_opiekę_pedagogów.doc43 KB

Więcej informacji w zakładce Pedagog


Harmonogram praktyk

docHarmonogram_praktyk_2023-24.doc55 KB


Harmonogram wywiadówek i roku szkolnego 2023/24

pdfKalendarz_roku_szkolnego_2023-2024_.pdf227.41 KB


Dni wolne 2023/24

pdfDodatkowe_dni_wolne.pdf363.22 KB


Informacje

docxUrząd_Miasta_Gliwice.docx12.4 KB

Programy edukacyjne

Tydzień Profilaktyki Chorób Zakaźnych


Procedury obowiązujące w ZSBC w związku z zagrożeniem KORONAWIRUSEM

pdfPROCEDURA_COVID_-aktualizacja.pdf666.23 KB


Zasady kształcenia na odległość w Zespole Szkół Budowlano-Ceramicznych w Gliwicach

Zasady kształcenia na odległość


 

 

 

 

Godziny dostępności nauczycieli

           
LP Nazwisko i imię dzień tygodnia godzina od godzina do uwagi
1 Babraj Grzegorz poniedziałek 18:30 19:30 co 2 tyg.
2 Bączek Agnieszka poniedziałek 12:35 13:35  
3 Bryja Artur piątek 11:30 12:30  
4 Bryła Dariusz wtorek 16:00 16:30  
5 Bucher Anna czwartek 11:30 12:30  
6 Dąbrowska Joanna wtorek 09:40 10:40  
7 Duliban Aleksandra środa 16:10 17:10  
8 Dydek Żaneta środa 09:45 10:45  
9 Dylich Piotr czwartek 08:00 09:00  
10 Dymek Bernadeta poniedziałek 12:25 13:20  
11 Figiel Halina czwartek 07:30 08:00  
12 Gabryś Bogusław środa 09:35 10:35  
13 Gajda Anna środa 06:30 07:00  
piątek 06:30 07:00
14 Gałuszka-Harat Małgorzata środa 09:45 10:45  
15 Glimos Andrzej czwartek 07:00 08:00  
16 Gronet Aneta wtorek 09:40 10:40  
17 Grynicka Anna czwartek 12:25 12:55  
18 Grzelińska Sławomira środa 15:00 16:00  
19 Gulczyński Krzysztof środa 09:45 10:45  
20 Hain Krystian poniedziałek 18:30 19:30 co 2 tyg.
21 Hanslik Sylwia poniedziałek 11:40 12:10  
środa 12:35 13:05
22 Jarosz Krzysztof poniedziałek 11:00 12:00 co 2 tyg.
23 Joneczko Beata wtorek 07:30 08:00  
24 Konecki Andrzej środa 13:30 14:30  
25 Kowalski Marcin środa 10:45 11:45  
26 Krawczyk Ewa piątek 15:10 16:10  
27 Krysztoforski Zbigniew piątek 07:00 08:00  
28 Kubik- Świerczyńska Agnieszka środa 10:30 11:00  
czwartek 09:45 10:15
29 Kucharska Ewa poniedziałek 12:30 13:30  
30 Kucharz Piotr wtorek 08:15 08:45  
31 Kuźniar Ewa czwartek 14:15 15:15  
32 Leitner Rafał poniedziałek 15:55 16:25  
33 Liwacz Oktawia czwartek 12:30 13:30  
34 Magdziak Agnieszka czwartek 11:30 12:30  
35 Magiera Tomasz środa 16:00 17:00  
36 Malinowski Szymon środa 07:00 08:00  
37 Małkiewicz Patrycja czwartek 07:00 08:00 co 2 tyg.
38 Masłoń Zuzanna środa 15:00 16:00  
39 Matysiok Paweł środa 12:05 12:35  
40 Michalczuk Wojciech piątek 08:45 09:45  
41 Mrozek Ilona piątek 07:30 08:00  
42 Ostaficzuk Edyta poniedziałek 11:40 12:40  
43 Paszek Justyna poniedziałek 08:45 09:15  
44 Pruszyńska Martyna środa 07:50 08:50  
45 Ratyna Agnieszka wtorek 12:35 13:35  
46 Skorus Monika czwartek 18:30 19:30 co 2 tyg.
47 Skrabel Daria środa 07:00 08:00  
48 Sołoducha-Magiera Beata środa 17:45 18:45  
49 Sottopietra Barbara poniedziałek 09:00 10:00  
50 Sowa Andrzej piątek 11:30 12:30  
51 Spałek Beata (dyrektor) środa 15:00 16:00  
52 Strömich-Bochenek Barbara czwartek 15:05 16:05  
53 Szczęch Bogumiła poniedziałek 11:40 12:10  
środa 11:40 12:10
54 Szołtysek Elżbieta środa 08:50 09:50  
55 Szulc Sabina piątek 10:30 11:30  
56 Tafil Katarzyna (wicedyrektor) poniedziałek 14:00 15:00  
57 Tobiasz Jan poniedziałek 07:00 08:00  
58 Tobolewska Agata poniedziałek 14:25 15:10 co 2 tyg.
59 Walarus Piotr czwartek 13:00 13:30  
60 Walenta Anna czwartek 12:35 13:05  
61 Walus-Wspaniały Alicja   09:45 10:45  
62 Werner Anna środa 09:45 10:45  
63 Wieczorek Aurelia poniedziałek 12:25 12:55  
64 Wilczyńska-Dymek Kalina wtorek 13:30 14:30  
65 Wojnar Tomasz poniedziałek 14:20 15:20  
66 Wysocka Anna piątek 14:15 14:45  
67 Zakaszewska Marta poniedziałek 10:30 11:30  
68 Zarychta Grażyna poniedziałek 15:55 16:45  
69 Zieliński Wojciech poniedziałek 10:30 11:30  

 

http://zsb.gliwice.pl/zsb_new/?page_id=2