2 logo erasmus 730

„ Dachy jak marzenie-kompetencje ciesielskie”

Frankfurt 2015

Uczestnicy praktyk pracowali w świetnie wyposażonej pracowni ciesielskiej pod okiem niemieckiego instruktora i uczyli się wykonywać połączenia ciesielskie i elementy dachu drewnianego. Na zakończenie odbył się egzamin, a każdy z uczestników otrzymał certyfikat uczestnictwa. Uczniowie mieszkali w wygodnym internacie zlokalizowanym tuż obok ośrodka. Był też czas na rozrywkę i zabawę. Po zajęciach uczestnicy zwiedzili Frankfurt nad Odrą i Słubice, chodzili na basen, kręgle, ściankę wspinaczkową czy strzelnicę sportową a w weekend zorganizowano wycieczkę do Berlina oraz całodzienny wyjazd na Wyspę Tropikalną

Relacje z praktyk za zdjęciami można znaleźć tutaj:

Program operacyjny województwa śląskiego na lata 2014-2020

Przeczytaj