2 logo leonardo da Vinci

Frankfurt 2013

Projekt w ramach programu Leonardo da Vinci dotyczył dwutygodniowej praktyki zawodowej dla 16 uczniów klasy drugiej i trzeciej technikum o kierunku technik budownictwa. Miejscem praktyki był Frankfurt nad Odrą, tematem prace ciesielskie a partnerem szkoły Zakład Promowania Kształcenia Zawodowego Związku Przemysłu Budowlanego Berlina-Brandenburgii. Uczestnicy opanowali umiejętności wykonywania połączeń ciesielskich a na zakończenie stworzyli konstrukcję dachu drewnianego. Po zakończeniu stażu każdy z uczestników otrzymał certyfikat potwierdzający zakres odbytego szkolenia i nabyte umiejętności oraz certyfikat Europass Mobility – dokument uczestnictwa w europejskiej ścieżce szkolenia. Uczestnicy praktyk nie tylko ciężko pracowali i poznawali zawiłości języka niemieckiego ale również zwiedzili Berlin, Frankfurt nad Odrą i Słubice oraz świetnie się bawili na Wyspie Tropikalnej, kręgielni, ściance wspinaczkowej i strzelnicy

 

Galeria Zdjęć: 

F1
F2
F3
F4
F5
F6
f7
f8
F9
f10
F11
f12
f13
f14
f15
f16

Program operacyjny województwa śląskiego na lata 2014-2020

Przeczytaj