Logo Erasmus+

Od 1 września 2018 realizujemy w szkole kolejny projekt Erasmus+ „Ekologia i nowoczesne technologie”, w ramach którego na praktyki do Hiszpanii wyjadą uczniowie klas o profilu architektura krajobrazu, geodezja i budownictwo.

Na przełomie kwietnia i maja 2019 roku do Sewilli pojadą architekci krajobrazu z klas 2 BT i 3 BT na kurs „Ogrodnictwo pionowe, projektowanie i tworzenie ogrodów ekologicznych”. Nabór do projektu rozpocznie się w drugiej połowie września.

Na początku września 2019 roku do Sewilli pojadą geodeci, aby wziąć udział w kursie  „Fotogrametria z dronami”, a w październiku 2019 roku budowlańcy do Ubedy na kurs „Biokonstrukcje - budownictwo ekologiczne”. Nabór dla tych zawodów rozpocznie się w styczniu 2019 roku. 

Koordynatorem projektu jest i wszelkich informacji udziela Barbara Karchniwy.