Drodzy Uczniowie, Nauczyciele, Pracownicy Szkoły!
Życzymy Wam słonecznyc, radosnych i przede wszystkim bezpiecznych wakacji! Niech ten letni czas będzie pełen niezapomnianych przygód, odpoczynku, nowych inspiracji oraz chwil spędzonych z rodziną i przyjaciółmi.
Wróćcie we wrześniu pełni energii, uśmiechu i gotowi na kolejne wyzwania!
Udanych wakacji! Do zobaczenia we wrześniu!