26 czerwca w ZSB-C odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2025/2026. Był to wyjątkowy moment podsumowań, wzruszeń i radości ze wspólnie przeżytych miesięcy nauki.
Podczas uroczystości pożegnaliśmy uczniów klas trzecich Branżowej Szkoły I Stopnia, którzy zakończyli ważny etap swojej edukacji. Wręczono również świadectwa z wyróżnieniem oraz nagrody uczniom osiągającym wysokie wyniki w nauce i aktywnie angażującym się w życie szkoły. Wyróżniono najbardziej zaangażowanych uczniów w ramach programu #EtatowoNajlepsi realizowanego we współpracy z MR Construction, doceniając ich pracę i potencjał zawodowy.
Dyrekcja podziękowała uczniom, nauczycielom i rodzicom za cały rok wspólnej pracy, zaangażowania i wsparcia, życząc wszystkim słonecznych, bezpiecznych oraz pełnych niezapomnianych przygód wakacji.
Do zobaczenia we wrześniu!
Zobacz więcej: Facebook