Poniedziałek 22.06.2026 w ZSB-C upłynął pod znakiem sportu. Zamiast zwykłych lekcji uczniowie mogli zagrać w siatkókę, piłke nożną czy koszykówkę. Ze sportów indywidualnych najchętniej wybierany był dart i tenis stołowy.Choć była też specjalna oferta dla dziewcząt - joga na dużych piłkach gimnastycznych.
Do zabawy dali się wciągnąć nauczyciele, zwłaszcza panowie, którzy zaciekle walczyli o prymat w tenisie stołowym. "Czarnym koniem" okazał się pan z geografii.
Uczniowie, którzy preferują wysiłek umysłowy, spędzali czas przy grach planszowych równocześnie integrując się międzyoddziałowo. W ten upalny, duszny dzień, w oczekiwaniu na deszcz przyjemnie było zrelaksować się na sportowo.
Zobacz więcej: Facebook