Muzeum Górnictwa Węglowego w Zabrzu organizuje w dniach 22 – 28 kwietnia 2018 r. "Tydzień Ziemi", w związku z tym ogłosza liczne konkursy plastyczne, literackie i fotograficzne.

Szczegóły w informatorze konkursowympdfInformator_konkursowy.pdf353.45 KB

Obecny, jubileuszowy XXV „Tydzień Ziemi”, pod patronatem Fortum Silesia S.A., realizowany będzie pod hasłem „Dopóki Ziemia kręci się…”, które jest cytatem z piosenki Bułata Okudżawy „Modlitwa” (wg tekstu François Villon’a). Dopóki trwa życie na Ziemi, możliwa jest zmiana – naszych nawyków, sposobów postępowania, traktowania środowiska naturalnego. Tę nadzieję chcemy zauważyć w różnorakich działaniach, inicjatywach, rozwiązaniach i wynalazkach, wreszcie w naszych codziennych decyzjach i postawach.

Szczegółowych informacji, konsultacji prac konkursowych, rozmowy o waszych pracach, wsparcia udziela Bernadeta Dymek (sala 58 lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.).

Gotowe prace należy przynieść do p. Dymek (sala 58) najpóźniej w dniu 6 kwietnia do godziny 9:30.

Serdecznie zapraszamy do udziału!

Zobacz więcej: Muzeum Górnictwa Węglowego w Zabrzu