W ostatnim dniu lutego cała społeczność ZSB-C spotkała się na Igrzyskach Integracyjnych zorgnizowanych przez nauczycieli naszej szkoły. Oferta była bogata i różnorodna - od planszówek  i rozgrywek sportowych, poprzez spotkania z historią, morskimi facynacjami, konkus filmowy czy pokój zagadek. Odbyły się również warsztaty decoupage, rękodzieła, lepienia z gliny czy zdobienia paznokci. Zainteresowani zdrową żywnością również mogli znaleźć coś siebie - ziołowa kuchnia czy nietypowe zupy przyciągnęły tłumy. Maturzyści walczyli ze sobą i matematycznymi zagwozdkami ;) Efekt warsztatów fotograficznych możecie podziwiać w poniższym folderze :)
 
Pierwsze Szkolne Igrzyska Integracyjne za nami, ale mamy nadzieję, że na stałe wejdą do naszego szkolnego kalendarza :D
 
Zobacz jak wyglądał ten dzień: Fotorelacja