Friendly Competition 2018

W dniu 21.02.2018 uczniowie klas 3CT - drużyna o wdzięcznej nazwie Pierogi z cukrem - Maciej Mondry, Adam Wicha, Adam Wawrzynek i Rafał Kwiecień oraz 2AT - FC Kaczory - Radosław Bujok, Dominik Gawełek i Mateusz Wiewióra brali udział w konkursie Friendly Competition zorganizowanym przez Biuro Projektów Fluor w Gliwicach. 

Podobnie jak w latach poprzednich rywalizacja polegała na skonstruowaniu, w ciągu godziny, urządzenia wykonującego z góry wyznaczone regulaminem zadanie. Do budowy konstrukcji można było wykorzystać jedynie materiały biurowe dostarczane przez Fluor, takie jak: papier, ołówki, gumki, spinacze, plastikowe kubki itp.Zadanie polegało na wykonaniu z konstrukcji bazującej na grze w siatkówkę.
Pierogi z cukrem zajęły 8, a FC Kaczory 9 miejsce.
Chłopaki gratulujemy!

Zobacz więcej: Friendly Competition 2018