Pracownią geodezyjną dla naszych uczniów jest szkoła, jej okolica i całe miasto.

 

Nasi uczniowie sprawnie i fachowo dokonują pomiarów terenów, kontrolują pionowość budynków, wyznaczają granice działek gruntowych za pomocą nowoczesnych urządzeń cyfrowych a następnie przetwarzają dane w pracowniach komputerowych drukując mapy i wykresy na drukarkach i ploterze.

Dzięki profesjonalnemu sprzętowi geodezyjnemu, nasi uczniowie, jako przyszli technicy uczą się wykonywać wszystkie zadania zawodowe w sposób zgodny z wymaganiami administracji firm geodezyjnych czyli przyszłych pracodawców.

 

Warto zobaczyć:

Kierunki kształcenia

Informacje dla kandydatów do klas I/Rekrutacja

 

Galeria zdjęć:

urządzenie geodezyjne pomiarowe
urządzenie geodezyjne pomiarowe
Nauczyciel z uczennicą wpatrzeni w monitor komputera
W sali uczniowie patrzą prze geodezyjne przyrządy pomiarowe. Jest ich trzech
Uczeń siedzi przy stole, pracuje nad rysunkiem projektu
uczniowie siedzą przy komputerach
urządzenie geodezyjne pomiarowe, uczniowie dokonują pomiaru
urządzenie geodezyjne pomiarowe, uczniowie dokonują pomiaru
urządzenie geodezyjne pomiarowe
urządzenie geodezyjne pomiarowe
urządzenie geodezyjne pomiarowe, uczniowie dokonują pomiaru