Uczniowie wybierający zawody budowlane mogą korzystać z profesjonalnie przygotowanych pracowni do wykonywania podstawowych prac budowlanych.

Pracownie składają się z wielu boksów, w których przyszli budowlańcy uczą się murować, tynkować, układać różnego rodzaju okładziny, płytki i podłogi. Szkoła dysponuje specjalistycznymi narzędziami i elektronarzędziami do wykonywania zadań zawodowych. Poznają zasady obsługi nowoczesnego sprzętu najlepszych firm na rynku oraz korzystają z materiałów budowlanych powszechnie stosowanych przez większość przedsiębiorców budowlanych z naszego terenu. Współpraca z tymi firmami przynosi szkole wspomaganie na wszystkich etapach szkolenia przyszłych pracowników.

Oprócz pracowni praktycznych do dyspozycji przyszłych techników budownictwa są nowoczesne pracownie komputerowe z dostępem do profesjonalnych programów zawodowych takich jak Autocad, program do kosztorysowania, programy do projektowania konstrukcji.

 

Warto zobaczyć:

Kierunki kształcenia

Informacje dla kandydatów do klas I/Rekrutacja

 

Galeria zdjęć:

pracownia budowlana  w jedynym z boksów stoi stół z maszyna do przycinania kafelek
uczeń pracuje maszyną i przycina płytkę ceramiczną
pomieszczenie w którym jest bardzo dużo pustaków
pomarańczowa betoniarka
pracownia budowlana w której są.....
pracownia budowlana 6
pomieszczenie, w którym są materiały budowlane przeznaczone na zajęcia praktyczne
na murku z pustaków położono panel drewniany, na którym stoi wyrzynarka
uczeń pracuje na kolanach przy listwach podłogowych
uczeń pracuje przy pomiarach, trzyma poziomicę
uczennica siedzi tyłem, pracuje na komputerze
dwóch uczniów rozmawia na placu szkolnym w tele budynek szkolny jeden z nich trzyma poziomicę