Zastępstwa

Okres: 23.09.2020 (śr.) - 23.09.2020 (śr.)

Dzień: 23.09.2020 (śr.)
LekcjaNauczycielOddziałPrzedmiotSalaZastępcaUwagi
1Bączek Agnieszka2AT|2/4311204.Z5 Wykonywanie tynków46Bryła Violetta
2Bączek Agnieszka2AT|2/4311204.Z5 Wykonywanie tynkówp5Bryła Violetta
3Bączek Agnieszka2AT|2/4311204.Z5 Wykonywanie tynkówp5Bryła Violetta
4Bączek Agnieszka2AT|2/4311204.Z5 Wykonywanie tynkówp5Bryła Violetta
7Dydek Żaneta2CT|2/2podstawy energetyki42Uczniowie zwolnieni do domu
8Dydek Żaneta2CT|2/2podstawy energetyki42Uczniowie zwolnieni do domu
9Dydek Żaneta2CT|2/2podstawy energetyki42Uczniowie zwolnieni do domu
4Figiel Halina1A712905.03 Bezpieczeństwo i higiena pracy39AKonecki Andrzej
5Figiel Halina1AJęzyk polski39AMichalak Katarzyna
6Figiel Halina2AGWychowanie fizyczne38Tafil Katarzyna
7Figiel Halina2ATWychowanie fizyczne46Krawczyk Ewa
2Kucharska Ewa2AT|2/2311219.Z8 Kosztorysowanie70Uczniowie przychodzą później
3Kucharska Ewa2AT|2/2Wychowanie fizycznes1Wojnar Tomasz
8Kucharska Ewa2AT|2/4311204.Z8 Kosztorysowanie70Uczniowie zwolnieni do domu
4Liwacz Oktawia2BT|2/2314202.Z4 projektowanie i urządzanie obiektów małej architektury60Werner Anna
5Liwacz Oktawia2BT|2/2314202.Z4 projektowanie i urządzanie obiektów małej architektury60Werner Anna
6Liwacz Oktawia2BT|2/2314202.Z4 projektowanie i urządzanie obiektów małej architektury60Werner Anna
7Liwacz Oktawia2BT|2/2314202.Z4 projektowanie i urządzanie obiektów małej architektury60Werner Anna
8Liwacz Oktawia2BT|2/2314202.Z4 projektowanie i urządzanie obiektów małej architektury60Werner Anna
4Ostaficzuk Edyta2AT|2/2Język niemiecki59Magdziak Agnieszka
8Skrabel Daria2AT|1/4311204.Z2 Rysunek techniczny37Uczniowie zwolnieni do domu
9Skrabel Daria2AT|1/2311204.Z1 podstawy budownictwa37Uczniowie zwolnieni do domu
1Stromich-Bochenek Barbara2BT|1/2314202.01 język obcy zawodowy49Uczniowie przychodzą później
2Stromich-Bochenek Barbara2BT|1/2Język angielski49Uczniowie przychodzą później
3Stromich-Bochenek Barbara2BT|1/2Wychowanie fizycznes3Krawczyk Ewa
4Stromich-Bochenek Barbara2CT|1/3Wychowanie fizycznes1Wojnar Tomasz
5Stromich-Bochenek Barbara2CT|1/3Wychowanie fizycznes1Wojnar Tomasz
1Szołtysek Elżbieta2BPJęzyk niemiecki36Uczniowie przychodzą później
2Szołtysek Elżbieta2AGJęzyk niemiecki38Magdziak Agnieszka
3Szołtysek Elżbieta2AGHistoria38Grzelińska Sławomira
4Szołtysek Elżbieta4BT|2/2kataster i gospodarka nieruchomościami46Zakaszewska Martaza 1 lekcję
5Szołtysek Elżbieta2AT|1/3Język niemieckis2Krawczyk Ewa
6Szołtysek Elżbieta2CT|2/3Wychowanie fizycznes1Wojnar Tomasz
1Zakaszewska Marta4BT|2/2kataster i gospodarka nieruchomościami42Uczniowie przychodzą późniejlekcja przeniesiona na 4 godz.